Skip to content

Sardis Ödülleri 2021’de, 2 Altın Sardis Ödülü, Dataroid iş birliğiyle Türkiye İş Bankası’nın oldu

İstanbul, Türkiye

1 Ekim 2021

Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Finans sektörüne getirdiği yeniliklerle hayatı kolaylaştıran, en yaratıcı ve inovatif çalışmalarla sektöre değer kazandıran finansal projelerin ödüllendirildiği Sardis Ödülleri 2021 ödül töreni, 30 Eylül’de çevrimiçi olarak gerçekleşti. ‘İnovasyon’, ‘Finans ve Finansal Teknolojilerinin Yenilikçi Kullanımı’, ‘Yaratıcılık’ ve ‘Pozitif Sosyal Etki’ ana bölümlerinde ödüller sahiplerini bulurken, Türkiye İş Bankası Dijital Analiz ve Aksiyon Platformu Dataroid projesiyle Yılın En İnovatif Kurumu, Dataroid Dijital Analiz Platformu projesiyle ise Yılın Finans Teknolojilerini En Yenilikçi Kullanan Kuruluşu seçildi.

Türkiye İş Bankası, yapay zeka destekli büyük veri analitiği ve etkileşim yönetimi platformu Dataroid sayesinde müşterilerine sunduğu çözüm ve deneyimleri kişiselleştirilmiş bir bakış açısı ile doğru zamanda doğru içerikle tasarlayarak Türkiye’nin öncü dijital bankası olmaya devam ediyor. Dataroid ile gerçekleştirdiği iş birliği ile Türkiye İş Bankası farklı dijital kanallarda gerçekleşen müşteri etkileşim ve deneyimini anlık ölçerek, büyük veriye dayalı analizler yaparak gerçek zamanlı aksiyonlar alıyor.

Türkiye İş Bankası’nın, Sardis Ödülleri 2021’de Yılın En İnovatif Kurumu ve Yılın Finans Teknolojilerini En Yenilikçi Kullanan Kuruluşu seçilerek, 2 Altın Sardis Ödülü birden almasına katkı sağlamaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz.

Önümüzdeki dönemde de, Dataroid’in yapay zeka destekli dijital analitik ve çoklu kanal müşteri etkileşimi yönetimi gibi birçok özelliği ile Türkiye İş Bankası’nın dijital müşteri deneyimini güçlendirmeye devam edeceğiz.

Media Contact

For press inquiries contact us at

Press Kit

Follow us

Drive your digital growth

Schedule a demo today to learn more on how we can help you unleash the potential of digital using Dataroid.